Opinie – osobisty trener fitness Monika Dabkiewicz

 

 

testimonials_faces_4

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić zajęcia prowadzone przez Monikę. Jako wieloletnia teoretyczka zdrowego stylu życia miałam problem tylko z jednym, z praktyką. Moje ciało miało niejednokrotnie do czynienia z efektem jo jo.

Monika nie tylko zdopingowała mnie do pracy nad własnym ciałem, ale i nad psychiką. Program treningowy dostosowany był do moich możliwości czasowych oraz ruchowych. Efekt – nadal nie lubię zmuszać się do pracy fizycznej nad moim ciałem, ale przyjemność po wysiłku przewyższa niedogodności podczas ćwiczeń. Co więcej, źle się czuję nie ćwicząc conajmniej 3 razy w tygodniu, co wcześniej nigdy się nie zdarzało!

Jestem bardziej atrakcyjna i pewna siebie.

Polecam zajęcia z Monią wszystkim. Przełamcie się, a nie pożałujecie!

testimonials_faces_2

Monika jest po prostu świetna! Jest wymagająca i przyjacielska zarazem. Nie zawsze chce mi się ćwiczyć, jak każdy mam słabsze dni. Ale jak tylko zaczynamy nasz trening indywidualny, zaraża mnie swoją energią, nie odpuszcza i w mgnieniu oka wskakuję w jej rytm.

Dla mnie Monika, to pełen profesjonalizm i wyjątkowa umiejętność indywidualnego podejścia. Moje pierwsze doświadczenie z trenerem indywidualnym jest strzałem w dziesiątkę.

testimonials_faces_1

Bardzo czekam na tę książkę od momentu, kiedy dowiedziałam się, że Monika zaczęła ją pisać. Od wielu lat zmagałam się z efektem jojo i próbowałam wielu sposobów na odchudzanie. Rzeczywiście byłam zmęczona tą walką z kilogramami, które i tak ”wracały”.

O Monice dowiedziałam się od koleżanki, która od jakiegoś czasu kontaktuje się z nią przez skypa, aby wspólnie ćwiczyć. Uwierzcie mi, to jest dopiero odkrycie. Wreszcie czuję, że ktoś mnie naprawdę rozumie.

Zmieniłam się ja oraz moje ciało. Oczywiście na lepsze.

testimonials_faces_3

Osoba pełna osobistego uroku, z wdziękiem, motywująca mnie do pracy nad sobą, pokonywania słabości, lenistwa i wiary, że wszystko, co sobie założę jest możliwe.