FreshMail.pl

DSC09348 JEŻELI ZDECYDOWAŁAŚ SIĘ NA ZMIANY, NIE DZIW SIĘ, ŻE BĘDZIE POD GÓRKĘ I NIE RAZ UPADNIESZ.  WSTANIESZ JEDNAK SILNIEJSZA, BY IŚĆ DALEJ.

 

Te zajęcia nie są dla wszystkich kobiet i na pewno nie są dla każdej z Was.
Jeżeli czujesz się szczęśliwa w swoim ciele, to po co Ci zmiany? Niech zostanie tak jak jest. Jeśli jednak w Twojej głowie jakiś głosik, cichy i daleki, ale uciążliwy jak brzęczący komar, co jakiś czas szepcze: ” zrób coś ze sobą”,  to może warto go posłuchać?

Myślisz: ” muszę schudnąć, ale już tyle razy próbowałam i nic”. Może warto odpowiedzieć sobie na kluczowe pytanie: CZY BYCIE SZCZUPŁĄ MNIE USZCZĘŚLIWI? CZY DODA MI PEWNOŚCI SIEBIE? CZY TAK NAPRAWDĘ O TO CHODZI? CZY POTRZEBUJĘ ZMIANY W SWOIM ŻYCIU?

Jeśli tak, to może osobiste treningi będą zmianą, jakiej potrzebujesz, bo tak zwyczajnie dodadzą Ci energii do codziennego funkcjonowania,  a ewentualny ubytek wagi i centymetrów w biodrach będzie ” tylko” wartością dodaną? NIE WIERZ MI NA SŁOWO. SPRAWDŹ TO SAMA, DAJĄC SOBIE SZANSĘ I CZAS.

Co na początek? Przede wszystkim najpierw potrzebujesz tak zwyczajnie polubić swoje ciało już dzisiaj i dokładnie takie, jakie ono jest teraz. I w tym Ci pomagam i robimy to razem, bo tak łatwiej. Daję Ci narzędzia i pokazuję jak to bić. Potrzebujesz nauczyć się być dla siebie życzliwa, tak jak jesteś życzliwa dla innych i dać sobie prawo do błędów. Nie musisz być silna pod każdym względem i zawsze dawać sobie radę,  tylko tak zwyczajnie i po prostu być życzliwą dla swojego ciała, umysłu i ducha. Pomogę Ci w tym, bo wiem z autopsji co czujesz. Ja też kiedyś byłam w takim momencie.
Ćwiczenia pod moją opieka pozwolą Ci uświadomić sobie, że celem samym w sobie jest „wejście na drogę” aktywności ruchowej, a nie tylko ćwiczenie przez jakiś czas, żeby schudnąć. To tak, jakby wygrać w totolotka i cieszyć się tym przez jakiś czas wydając wszystkie pieniądze, a później znowu wrócić do punktu wyjścia, zamiast nauczyć się nimi prawidłowo zarządzać i zmienić już na stałe sposób w jaki nimi dysponujesz.
Jeżeli nie spróbujesz, nie odniesiesz sukcesu, którym jest też porażka. Porażka, dzięki której wyciągniesz wnioski, by nauczyć się na błędach.

W czasie treningu zmieniasz myślenie, skupiasz się na swoim ciele i czujesz mięśnie, o istnieniu, których nie miałaś pojęcia. Treningi pod moim okiem, pomogą Ci poczuć, a nie tylko wiedzieć, że chcesz zmiany swojego życia poprzez zmianę swojego ciała.

Proponuję doładowanie energią w Twoim domu przez 1 godzinę (60 min.) dwa – trzy razy w tygodniu. Co? Dwa, trzy razy w tygodniu? Po co aż tyle? Skąd na to czas i pieniądze? Wiadomo, ona chce w ten sposób więcej zarobić. Dlaczego jeden raz nie wystarczy?
Owszem, możemy się spotykać jeden raz na tydzień, ale pod warunkiem, że drugi raz będziesz robiła jakiś ruch sama. W innym przypadku to strata naszego wspólnego czasu i energii. Nie będziesz widziała żadnych efektów, a to szybko Cię zniechęci i pojawią się pretensje do mnie, do siebie i do całego świata. Po prostu ciało po 3 – 4 dniach przerwy cofa się do punktu  wyjścia i na kolejnym treningu musi zaczynać od początku.

Pierwsze spotkanie to rozmowa – konsultacja „przy kawie” w dowolnym, umówionym miejscu, aby się zapoznać. Podczas tej konsultacji ustalamy Twoje potrzeby, cele, predyspozycje, oczekiwania. Drugie i kolejne spotkania to treningi, na które  to ja przyjeżdżam do Ciebie i ćwiczymy głównie w oparciu o ciężar własnego ciała.

Możesz ćwiczyć sama lub w parze z koleżanką.

CENY

Przy wykupieniu  „testowego”, pierwszego karnetu na pięć trenigów  (do wykorzytania przez miesiąc), otrzymujesz jeden trening GRATIS – koszt 750 zł.

Cena indywidualnego treningu to 200 zł, w przypadku pary to 130 zł od osoby.

Karnet na 10 jednostek treningowych do wykorzystania w ciągu 6 tygodni to 1500 zł (rabat 25%).

Karnet dla pary na 10 jednostek treningowych do wykorzystania w ciagu dwóch miesięcy to 1000 zł od osoby ( rabat 23%)

W przypadku nieobecności jednej osoby z pary, koszt pierwszego pojedynczego treningu dla Ciebie pozostaje bez zmian, każdy następny trening do momentu powrotu koleżanki (max 2 tygodnie nieobecności), to rabat 10% od ceny podstawowej (od 200 zł).  Jeśli miałyście wykupione karnety, cena pozostaje  bez zmian do zakończenia karnetu.

Rabaty nie sumują się. W przypadku odwołania treningu na dzień przed, ustalamy nowy termin bez dodatkowych opłat. W przypadku odwołania treningu w DNIU ZAJĘĆ ponosisz kosz jak za pojedyńczy trening, a kiedy ja go odwołam otrzymujesz jeden trening GRATIS.

DSC_0934

Wszystkie potrzebne informacje właśnie przeczytałaś. Jeśli masz pytania wykraczające poza to, co jest treścią mojej strony zapraszam do kontaktu:

tel, viber, whatsApp: + 48 692397710
lub monika@superqueensize.com

Dobrego dnia

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się na listę osób oczekujących na książkę.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl